תנאי שימוש באתר sysadmin-il.com

1. מבוא

ברוכים הבאים לאתר sysadmin-il.com (“האתר”). האתר מספק מידע ושירותים בתחום ניהול מערכות (“השירותים”) באמצעות תשתית ענן. השימוש באתר ובשירותים כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן (“תנאי השימוש”). אנא קרא את תנאי השימוש בקפידה לפני השימוש באתר ובשירותים. השימוש באתר ובשירותים מהווה הסכמה לתנאי השימוש. במידה ואינך מסכים לתנאי השימוש, הינך מתבקש שלא לעשות שימוש באתר ובשירותים.

2. תיאור השירותים

האתר מספק מידע ושירותים בתחום ניהול מערכות, כגון:

3. זכויות יוצרים וקניין רוחני

כל התכנים המופיעים באתר, לרבות טקסטים, תמונות, גרפיקה, קבצים, קוד מקור וכל חומר אחר, הינם קניינה הבלעדי של sysadmin-il.com או של צדדים שלישיים אשר העניקו [קישור לא תקין שהוסר] רישיון שימוש בהם. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשדר, לפרסם או לעשות כל שימוש מסחרי אחר בתכנים המופיעים באתר ללא קבלת הסכמה מראש ובכתב [קישור לא תקין שהוסר].

4. אחריות

5. שינויים בתנאי השימוש

sysadmin-il.com שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש בכל עת וללא הודעה מוקדמת. השימוש באתר ובשירותים לאחר ביצוע השינויים מהווה הסכמה לתנאי השימוש המעודכנים.

6. סיום

sysadmin-il.com רשאית להפסיק את מתן השירותים או לסגור את האתר בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

7. שונות

8. יצירת קשר

במידה ויש לכם שאלות או הערות בנוגע לתנאי השימוש, אנא צרו קשר באמצעות פרטי הקשר המופיעים באתר.

לתשומת לבך, תנאי שימוש אלו הינם בגדר המלצה בלבד ויש להתאימם לצרכים הספציפיים של האתר והשירותים הניתנים בו. מומלץ להיוועץ עם עורך דין המתמחה בתחום הקניין הרוחני וטכנולוגיות המידע על מנת להבטיח את תקינותם וחוקיותם של תנאי השימוש.

Facebook Comments Box
lets talk
Powered by sysadmin-il
How can we help you ?